Uzun Kıyafet Modelleri

Yıllardan beri moda tasarımlarında en fazla kullanılan kıyafet modelleri, daima şık duruşu ile ve her türlü konsepte harika şekilde uyum sağladığı için uzun kıyafetlerdir. Hemen hemen her bayanın dolabında bulunan bu kıyafetler bu sene de ilginç tasarımlara sahip oldu.

Uzun kıyafet modelleri geçen sene olduğu gibi fırfır dantel ve tüy işlemeleri ön planda fakat renklerde geçen seneden farklı olarak daha koyu tonlar kullanılmış. 2013 yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetleri bu yaz da sizler için vitrinlerde yerini almaya başladı. Bu sene 2013 uzun kıyafet modellerinde özellikle sarı, metal rengi, begonya ve her zaman olduğu gibi koyu siyah kullanılmış.

Bir de geçen sene arayıp da bulamadığımız, genelde orta yaşlı bayanların tercihi olan kahverengi ve tonlarına daha sık rastlamaktayız. Ayrıca bu modellerin gece kıyafetlerinde genellikle üst kısım straplez ve dar alt yani etek kısmında ise tül ve onun altında tayt kullanılmış, bu tarz kıyafetler (gece için olanlar) hanımların aklını başından alacağa benziyor.


Comments are closed.