Ünlülerin Saç Modelleri

Birçok kadın ünlülerin saç modellerine benzer modelleri tercih ediyor ancak profesyonel bir kuaförle çalışmıyorsanız bu pek de mümkün değil! Ünlülerimiz saçları konusunda oldukça hassas ve bu anlamda tüksek rakamlar ile kuaför seçimlerini yaparak model konusunda da rahat davranabiliyorlar. Bu yazımda sizlere dikkat çeken birkaç ismin saç modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Gülben Ergen Saç Modeli:

Son dönemlerde kısa saç modeli ile dikkatleri üzerine çeken Gülben Ergen, kabarık modellerden yana tercihini kullanıyor. Dalgalı seçimler yüzünün küçük olması nedeniyle biraz daha abartılı duruyor ancak makyaj ve gerekli bakım ile bu eksiği de en iyi şekilde kapatmayı başarıyor.

Rihanna Saç Modeli:

Sabit bir saç modeli ile karşımıza çıkmaması normal çünkü sürekli olarak değişim ünlülerin vazgeçilmezidir ancak son yıllarda Rihanna saç modeli olarak bir tarafı kısa diğer tarafı uzun saç modelleri karşımıza çıkıyor. Hanımlar bu konuda biraz cesur davranmalı çünkü daha çok genç kızların tercih edebileceği bir model olarak görünüyor.

Megan Fox Saç Modeli:

Düz ve dalgalı saç modelleri Megan Fox’un vazgeçilmezleri arasında yer alıyor ancak daha çok fönlü ve alt kısmı dalgalı olan modeller Megan Fox’un en çok tercih ettiği modeldir. Hafif sivri bir yüze sahip olduğu için çok uzun saçlar uygun olmayacaktır bu yüzden saç kesiminde de bu konuya dikkat ettiğini düşünüyorum.


Comments are closed.