Türban Modelleri

Tesettürlü bayanların şık olmak adına en dikkat etmesi gereken detaylardan biri seçtikleri türban modelleridir. Kaliteli markaların 2012-2013 kış sezonu için hazırladığı koleksiyonlarda sıra dışı renkler ve desenlerle hazırlanmış türban modelleri bayanların beğenisine sunuluyor. Markaların bu sezon için hazırladığı koleksiyonlara detaylı bir şekilde baktığımızda çiçek ve leopar desenli türban modellerinin oldukça revaçta olduğunu görebiliyoruz. Yeni sezona her marka kendi çizgisinden devam ederek farklılıklarını korumaya çalışıyor ve ortaya bayanlar oldukça geniş bir ürün yelpazesi ortaya çıkıyor.
Hem gündelik hayatta hem de özel günlerde kullanabileceğiniz türban modelleri, zaman ve mekan ayırt etmeksizin şık ve alımlı olmanızı sağlıyor. Özellikle Aker ve Bona Sera gibi markaların koleksiyonlarına göz atmanızı ince işçilik ile hazırlanmış bu modellerden kendinize en uygun olanı bulacağınız düşünüyoruz. Markaların türban modelleri incelendiğinde bu senenin türban modellerinde en çok tercih edilen renk ve desenlerini görebiliyorsunuz. Dinamik renklerin sıkça kullanıldığı koleksiyonlarda koyu renkleri tercih eden bayanlarda bulunuyor. Yeni sezona bütün markaların oldukça başarılı ve kendinden emin modeller ile girdiğinizi görebiliyoruz.
Bayanların beğendikleri türban modellerini satın almadan önce kesinlikle yüz hatlarına ve yüz rengine uyumlu olup olmadığını öğrenmesi yani denemesi gerekir. İnternette veya bir arkadaşınızda gördüğünüz türban modeline beğenmenize karşın siz giydiğinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bunun nedeni ne türban modeli ne de sizin çok çirkin olmanızdır. Sadece bazı modeller yüz hatlarıyla uyum sağlayarak bütünlük kazanmaktadır. O yüzden alışveriş yaparken öncelikle türban modelinizi deneyin ve yanınızda sevdiğiniz birini getirerek gözlemlerini sizinle paylaşmasını isteyin.


Comments are closed.