Tulum Modelleri

Ünlü isimlerin galalara, özel gecelere davetli olduğunda giydiği ve bizlerinde sadece özel gecelerde görmeye alışık olduğumuz tulum modelleri 2013 yılı için yepyeni modelleri ile karşınıza çıkıyor. Çoğu bayan tulum giymeyi sevse dahi kendilerine uygun olan tulum modelini bulamamaktan şikayetçi. Geçtiğimiz senelerde ise tulum modellerinin neredeyse unutulduğu yıllar olarak kabul edebiliriz. Nitekim tulum modelleri özellikle 70′li ve 80′li yılların en trend parçaları olarak rağbet görmekteydi.
Bu sene ünlü markaların yeni koleksiyonlarını tanıttığı defilelerde tulum modellerine olan ilginin bütün diğer modellerden fazla olduğu gerçek. Bayanların bu parçalara olan özlemini defilelerdeki meraklı bakışlarından anlayabilirsiniz. Yeni üretilen tulum modellerinde geçmiş yıllardaki tulum modellerine sadık kalınmadığı bir gerçek. Nitekim günümüzde tarz olarak daha modern kesimler ile karşımıza çıkıyor ve eski modellerden farklı bir kesime, çizgiye hitap ettiğini gösteriyor.
Tulum giyen bayanların genel olarak fazla kiloları olan ve bunları belli etmek istemeyen bayanlar olduğunu biliyoruz. Tulumlarında zaten en büyük özelliği vücut yapısını göstermiyor olmasıdır. Tabi bu zayıf bayanların tulum giyemeyeceği anlamına gelmemektedir. Straplez ve vücudu tamamen saran skinny modelleri ile zayıf bayanlarında şık olmak adına tercih edebileceği nadide parçalar arasında elbise dolabınızdaki yerini alabilir. Parti ve eğlenmek için gittiğiniz mekanlarda nostalji yapmak adına tulum modelleri giyebilir, rahatlığın yanı sıra ilgi noktası da olabilirsiniz. Tulum modellerinde ise renk alternatifi tamamen size bırakılmış, istediğiniz renkte tulum modelini temin edebilmeniz mümkün.


Comments are closed.