Siyah Abiye Modelleri

Abiye kelimesini duyduğumuzda aklımıza gelen ilk şey siyah abiyedir. Geçen sezon bulmakta zorlandığımız siyah gece abiyelerini bu sezon rahatlıkla bulabiliriz. Gece kıyafetlerinde her konsepte uygun tek renk siyahtır ayrıca bu renk her çeşit çanta ve ayakkabı ile birlikte kullanılabildiği için yıllardır bayanların gözdesi ve modası geçmeyen tek renktir.
2013 yılı siyah abiye modellerinde geçen seneye oranla biraz daha vücut hatlarını belirtecek dar tarzda kıyafetler dikkatleri çekiyor.

Geçen sezondan alışık olmadığımız siyah abiyelerin üzerindeki çizgiler daha şık bir hava katmıştır. Dekolteleri biraz abartıya kaçan fakat üzerinde dantelleri olan bu abiyeler biraz daha kadınsı yapıyor giyenleri. Ayrıca yarasa kollu abiyeler bu sene ilk defa görücü karşısına çıkıyor. Bu yarasa kollu abiyeler bu senenin trendi olacağa gibi görünüyor. Hayatınızın en önemli günlerinde ( düğün, sünnet, nişan veya özel akşam yemekleri gibi) gizeminizi ve şıklığını arttıracak olan siyah abiyeleri tercih edebilirsin.

Ayrıca taş ve dantel işlemeli abiyeler de bu sene ilk defa sizlerle buluşacak gösterişli giyinmeyi seven ve dikkat çekmeden hoşlanan bayanlara bu taş ve dantel işlemeli gösterişli abiyeleri tavsiye ederim.


Comments are closed.