Salon Perde Modelleri

Salonlarımız misafirlerimi ağırladığımız ve keyifli zamanlar geçirdiğimiz alanlardır. Salonlarımızda kullandığımız oturma grupları, halılar ve aksesuarların yanı sıra perdelerimizde oldukça önemli bir aksesuar olarak karşımıza çıkar.
Salonlarımızda kullanacağımız perde seçimin tercihimiz oldukça geniş bir ürün yelpazesinden seçmemiz gerekmekte. Salonda kullanılan perdeler genellikle tül olarak tercih edilir ve 2012 yılının modası olarak özellikle Fransız tülü tercih edilmektedir.
Fransız tül perdeler üzerlerinde bulundurdukları küçük desenler ve pullar sayesinde salonunuzda gelin duvağı görünüm vererek şık bir görünüm yakalamanızı sağlayacak. Salonda kullanacağınız perdeleri seçerken halılarınızın modeli önemlidir. Halılarınızda geometrik şekiller var ise perdelerinizi de geometrik şekilli perdelerden seçmelisiniz.
Bu yıl perdeler genellikle renkli ve geometrik şekillerin bulunduğu ürünlerden oluşuyor. Bu perdeler salonlarınızda modern bir dekorasyon yapmanızı sağlıyor. Salon tavanlarınız alçak ise boyuna çizgili perde modelleri tavanlarınızın yüksek görünmesinde yardımcı olur. Salonunuzun dar olmasından şikâyet ediyorsanız enine çizgili veya enine desenli modeller daha geniş görünüm yakalamanıza olanak sağlar.
Salonunuzda tül perde kullandığınızda mutlaka fon perde kullanımını da tercihe etmelisiniz. Fon perdeler tül perdelerin renklerinden oluşur ve tül perdenizin iki yanında dekoratif amaçlı kullanılır. Fon perde ve tül perdelerinizin uzunluğu ya cam hizanızda olmalı ya da yerlere kadar uzanan modellerden olmalıdır. Unutmayın ki perde seçerken modayı da yakında takip etmelisiniz.


Comments are closed.