Platformlu Ayakkabılar

Her zaman ve her sezon bayanlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabı çeşididir topuklu ayakkabılar. Bu yüzden çok çeşitli modeller içermektedir topuklu ayakkabılar. Geçen senelere baktığımızda bu senenin moda anlayışından bir hayli uzak olduğunu görürüz özellikle ayakkabı konusunda. İlk olarak topuklu ayakkabılar arasından platformlu ayakkabılar göze çarpmaktadır bize seksenli doksanlı yılları hatırlatan bu ayakkabılar nostanji yaşatır bize. Fakat o yıllardan uzak bir tasarım meydana çıkmıştır günümüzde.

Daha canlı renkler dikkatleri çekmektedir yeşil, turuncu ve kırmızı gibi. Diğer topuklu ayakkabılardan konforlu rahat ve sağlık açısından(Bacak kasları ve ayaklar) daha iyi olduğu için bir hayli ilgi gören bu ayakkabıları rahatlıkla her yerde bulabilirsiniz. Gösterişli ve ilgi odağı olmayı seven bayanları için de canlı ve parlak yüzlerce platform topuklu ayakkabılar mevcut. 2013 yılı tam bir ayakkabı yılı bu çeşitliliği kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Pantolon, abiye ve elbiselerin altında şıklıkla duran platformlu topuklu ayakkabıları her bayanın ayağında görmekteyiz. Ayrınca gelinlik ve gece kıyafetleri için taşlı işlemeli ve oldukça zarif modelleri mevcuttur. Size tavsiyem güzelliğinize güzellik katan 2013’ün en gözde ayakkabılarından biri olacak platformlu ayakkabıları kaçırmamanız.


Comments are closed.