Philips Televizyonlarınız için Küçük İpuçları

Yaklaşık 2 yıl önce büyük bir teknoloji mağazasından Philips marka LCD bir televizyon almıştım. Aldığım bu televizyon görevliler tarafından evime gelinerek duvara monte edildi. Tüm fonksiyonlarını eksiksiz olarak kullandığım televizyonum yaklaşık 2 hafta kadar önce bozuldu. Kumanda ile kendim düzeltmeye çalışmama ve internetten gerekli araştırmaları yapmama rağmen televizyonumu normale döndüremedim. En sonunda televizyonu aldığım teknoloji mağazasını aradım. Onlarda bana televizyonumun garantisinin halen devam ettiğini ve servisi aramam gerektiğini söylediler. Bu aşamadan sonra anlatacaklarım hep Philips Servis Bayraklı ile ilgili olacak. Servisi ilk aradığımda beni karşılayış biçimleri çok hoşuma gitti bunu belirtmeden geçemeyeceğim. Benimle özel olarak ilgilendiler ve televizyonumu evimden teslim alacaklarını söylediler. Dedikleri gibi ertesi gün geldiler ve televizyonumu teslim aldılar. Televizyonu teslim alan görevlilerle ufak bir sohbet gerçekleştirdim. Bu sohbetin detaylarını biraz sonra anlatacağım. 6 iş günü sonunda televizyonum sapasağlam bir biçimde evime teslim edildi ve çalışmasında hiçbir problem kalmamıştı. Şimdi size televizyonumu almaya gelen görevliyle konuştuklarımı ve onun tavsiyelerini aktaracağım.

Televizyonu Monte Ettiğiniz Yer Çok Önemli
Televizyonumu teslim almaya gelen görevlinin televizyonların bozulmamasıyla ilgili ilk önerisi televizyonu duvarın yüksekliğinin yarısından yukarısına monte edilmesi gerektiği oldu. Televizyonun yukarıda bulunması darbe almaması ve çocukların erişememesi adına önemliymiş.

Televizyonu En Küçük Darbelerden Korumalıyız
Televizyonlarımızı darbenin şiddetine bakmaksızın her türlü darbeden korumalıyız. Çünkü yeni teknoloji ile tasarlanan televizyon mümkün olduğunca inceltilerek üretilmektedir. Hal böyle olunca bu ince televizyonların teknik aksanları ekrana oldukça yakın konumdadır. Ekrana gelebilecek en ufak darbe televizyonun görüntüsünü olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden hafif ya da ağır olması fark etmeksizin televizyonumuzu darbelerden korumalıyız. Philips Servis Bayraklı’ nın en önemli tavsiyesi bu oldu diyebilirim.

Servisi Sorun Ne olursa Olsun Arayın
Sizlerde teknolojik aletinizdeki problem ne olursa olsun Philips Servis Bayraklı’ya başvurabilirsiniz. Hem güler yüzlü hem de kaliteli hizmet sunduklarından emin olabilirsiniz. Ben yaklaşık 10 iş günü onlarla irtibat halinde oldum ve tek bir olumsuz cümle duymadım. Bu istekleri sorununuzu çözmektir.


Comments are closed.