Örgü Şapka Modelleri

Örgü şapka modelleri kış aylarının “Ben geldim.” dediği bu günlerde insanların soğuktan korunmak için atkı, eldiven gibi gereksinim duyduğu bir ihtiyaçtır. Soğuk günlerde bayanlar hem soğuktan korunmak hem de şık görünmek adına masraftan ve zahmetten asla kaçmazlar. 2012 kışında trend olan örgü şapka modelleri, istenilen tüm renklerde hazırlandığı gibi üzerine desenler eklenerek görünümünüzde oldukça estetiklik katabilir. Örneğin; yeşil bir örgü şapka modeli ve üzerinde sarı renkli çiçek desenleri bulunuyor. Hem hareketli renkler olması hem de soğuk günlerde kullanacak olmanız nedeniyle oldukça ilgi çekici olacaktır.
İsterseniz kendinizde örgü şapka modelleri üretebilirsiniz. Kendi el emeğiniz dahilinde oluşturacağınız örgü şapka modelinin parayla satın aldığınızdan çok daha değerli olacağını düşünüyoruz. Kış aylarında evlerimiz için kışlık stok yaparken elbise dolabımız için de en azından 2 veya 3 adet şapka bulundurmalıyız. Bayanların bir kışı sadece bir şapka ile geçiremeyeceği aşikar. Üstelik örgü şapka modelleri kış aylarında kulaklarınızı, diğer şapka modellerine nazaran daha iyi koruyabilmektedir.
Eğer bu örgü şapka modellerini kendiniz evinizde yapmak istiyorsanız, kullanacağınız malzemelerde oldukça az ve masrafsız. Bir kalın yumak iplik, 5 veya 6 numara şişlik ve tabi i el beceriniz. Gerek sevdiğiniz kişilere gerekse kendiniz için yapabileceğiniz örgü şapka modelleri size bambaşka bir hava katacaktır. Bilinen markaların kış koleksiyonlarında aksesuar adı altında ürettiği harika örgü şapka modelleri bulunuyor. Bunlara göz atmanızı öneriyoruz.


Comments are closed.