Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bu sene bambaşka tasarımlarla karşımıza gelen modacılar biri bir hayli şaşırttı. Geçen senelerde ince topuklu ayakkabılar oldukça fazla tasarlanmaktaydı fakat bu sene tam tersi oldu kalın topuklu modeller daha çok ilgi çektiği için yaz sezonunda bu tür ayakkabılara yönelen modacılar oldukça başarılı modellere imza attı.

Kalın topuklu 2013 ayakkabı modellerinde deri de daha çok koyu renkler kullanılmış olup kahverengi tonları daha çok görülmektedir. Bu modellerin orta yaşlı bayanlar tarafından oldukça ilgi göreceği tahmin ediliyor. Topukları ile üst kısmı farklı ve canlı renkte olan birçok cıvıl cıvıl model de ince topuklu ayakkabıların raflara kaldırılmasının bir haberi.

Çünkü ince topuklulara göre oldukça rahat ve kullanışlılar. Bezden üretilen modellerinde çeşit sayısı fazla olduğu için genellikle yaz aylarında yazlık ve keten kıyafetlerin altında kullanıldığında çok şık olduğu gözlemlenmiştir. Bu ayakkabılar hem spor hem de rahatlık açısından bir ayakkabı arıyorsanız tercih edeceğiniz ilk alternatif olmalıdır.


Comments are closed.