Kabarık Abiye Modelleri

Bu sene tasarlanan abiye kıyafetler pek de alışık olmadığımız türden rahatlıktan daha çok gösteriş, tarz ve şıklık için tasarlanmış. Gece kıyafetlerinde siyah gece elbiseleri kadınlara nasıl zariflik ve şıklık katıyorsa bu sene tasarlanan abiyeler de aynı etkiyi veriyor.

Kabarık abiye modellerinde bu sezon pek de alışık olmadığımız üst kısım tek omuzlu, dar ve bele oturan abiyeler görmekteyiz. Bu abiyelerin üst ve bel kısımlarının dar alt kısımlarının da modeline göre uzun veya kabarık olması adeta çok şık bir etki bırakıyor insanların üzerinde.

Bu sezon abiye modellerinde modanın rengi güneş yani sarı tonları ve mavi tonları geçen sene bildiğiniz gibi daha canlı ve rengarenk tasarımlar vardı. Tabi klasik çizgisinden ödün vermeyen hanımlar için beyaz ve siyah birçok abiye de tasarlandı modacılarımız tarafından.

Bu sezon törenlerde ( düğün, sünnet, nişan veya özel akşam yemeklerinde) gece kıyafetlerinden çok bu abiyeleri de tercih edebilirsiniz. Çünkü taşlı ve dantel işlemeli birbirinden güzel birçok abiye sizleri beklemekte.


Comments are closed.