Flo Ayakkabı Modelleri

Flo ayakkabının yeni sezon ürünleri görücüye çıktı. Rengarenk yaz renkleri ve desenlerden oluşan ayakkabılar, kadınları baştan çıkaracak bir koleksiyon olmuş durumda.
Flo ayakkabı modellerinde bu yıl yüksek topuklar ve rengarenk desenler hakim durumda. Son yıllarda kadınların tercihini yüksek topuktan yana kullanmaları, diğer üreticiler gibi Flo ayakkabının da tasarımlarını bu yönde oluşturmalarını sağlamış.
Yeni koleksiyonda klasik ayakkabılarda kahve tonları hakim. Krem ve kahve renklerinin zengin birleşiminden oluşan ayakkabılar, özellikle gece kullanımı için gayet uygun ve şık.
Günlük kullanım ve plaj ayakkabılarında da cıvıl cıvıl renkler ve desenler hakim. Özellikle kumaş kaplama ve puantiyeli desenlerle yaz koleksiyonu zenginleştirilmiş. Spor modellerde yüksek topuk ve pembe, yeşil gibi canlı tonlar bir bütün olarak tasarlanmış.
Flo ayakkabı klasik ayakkabı modellerinde de değişikliğe giderek daha canlı, simli ve parlak ayakkabılar tasarlamış. Bu ayakkabıların, gece kıyafetleriyle kullanımı kadar günlük kullanımı da mümkün. Bu çok yönlü kullanım, kadınların iki yerine bir ayakkabı alarak tercihlerini Flo’dan yana kullanmalarını sağlamakta.


Comments are closed.