Erkek Saç Modelleri 2012

Erkek saç modelleri erkek kategorisinde birbirinden çeşitli birçok saç modeli bulunmaktadır. Erkek saç modelleri denildiğinde ise en çok istediğiniz modelleri kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle kısa saçlar çok fazla rağbet görmekte olup kadınlar tarafından çok dikkati çeken modeller arasında yapılmaktadır.
Kısa saç modelleri arasında en çok fazla kullanılan modeller arasında en çok tercih edilen modeller özellikle kısa ve düz saçlar modern görüntüleri ile birlikte çok fazla tercih ediliyor.
2012 modelleri arasında kısa saç modelleri arasına perçemli ve kahkullü modeller de ayrıca ayrı bir tarz hava oluşturmaktadır. sizde tarzınıza en uygun erkek saç modellerini kuaförünüze söyleyin ve uygulamaya başlayın.


4 Comments »

 1. Kazandibi 17 Ekim 2012 at 20:17 -

  Şu 1. resimdeki saçı yapmak istiyorum nasıl yapacağım saç kesimi nasıl olmalı yanları ve arkası nasıl kestirmeliyim ? önünü nasıl bırakmalıyım.Bunu kuaföre nasıl söylemeliyim bunu açıklarsanız çok makbule geçer.Teşşekkürler.

  • admin 18 Ekim 2012 at 17:58 -

   Fotoğrafı kuaförünüze göstermek en etkili çözüm olacaktır sanırım. :)

 2. Cevdet ÖZTÜRK 11 Mart 2013 at 16:28 -

  Önleri uzun arkaları kısa saç modeli hepsi.13. güzelmiş Kazandibine katılıyorum. Admın sanada katılıyorum: D

 3. BARIŞ 23 Nisan 2013 at 23:16 -

  bende 1. saç modelini begendim. bide bişey sorucam arkadaslar bızım burda yenı bı erkek kuaforu acldı hemde saç tasarım yapıyoms. bu saç tasarm olayı tam olarak nedır acaba kuaforden farkı ne bunn ? yanı oraya qıdınce kafa yapımıza gore yüz şeklımıze gore kendılerımı saç kesimi belırlıyor yoksa bize bi katalog verıp biz seçip ona goremı kestırıyorz bunu bi ögrnmk ıstıyorum .? bilen arkadaslar varsa skayneall.95@hotmail.com a mail atablrsnz cok sevinirm arkdslar smdıden tesekkürler