2014 Sarı Saç Modelleri Nasıl Olacak?

Sarı saç her zaman hanımları bir adım ne taşıyan renkler arasında yer alıyor. Kızıl ve sarı saç diğer renklere göre biraz daha çarpıcı tonlar ancak sarının çok açık tonlarından uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Sarı saç modelleri için sitemizden yararlanabilirsiniz ancak bunun için düz ya da kıvırcık saç modellerine de göz atmanız gerekiyor. Sarı saç çok fazla dikkat çektiği için abartılı bir model absürt bir görüntüye neden olacaktır ancak çok fazla dikkat çekmek istiyorsanız kabarık modeller sizler için uygundur.

Yeteri kadar dikkat çeken bu renk için en uygun model ise düz fönlü saçlardır. Kusursuz bir şekilde fönlenen saçlar yeteri kadar ilgi çeker ve yüz tipinize de uygun bir duruş sergiler. Kuaförünüzden bu konuda yardım alabilirsiniz ancak asıl önemli olan sizin beğenileriniz ve size özel modellerdir.

Sitemizde yer alan ünlü isimlerin saç modelleri sizler için örnek teşkil edebilir ve kuaförünüze bu resimleri göstererek doğru seçimi birlikte yapabilirsiniz.

Sarı saç modelleri arasında seçim yapmak çok da kolay değil çünkü bu özel saç rengi birbirinden özel modelleri de beraberinde getiriyor ve seçim yapma süreci biraz daha uzayabiliyor. Sarı saç modelleri arasında kendi yüz tipinize en uygun olanı belirleyebilir ancak yazımın da başında belirttiğim gibi abartılı modellerden olabildiğince uzak durmaya özen göstermelisiniz!


Comments are closed.