2014 Düğün Davet Modasını Takip Ediyoruz

Düğününüz yaklaşıyor ve siz hala gelinlik seçememiş durumda iseniz o halde mutlaka davetshop.com adresine girerek galerideki gelinlik modelleri seçeneğinizi kullanmalısınız. Birbirinden şık 2014 gelinlik modelleri içinde pek çok güzel model var ve mutlaka birkaç tanesi sizin için evet işte bu dedirtecek olanı olabilir.

Prenses gelinlikler ya da dantel gelinlikler kategorilerine bakabilir ya da daha kabarık gelinlik modelleri içinde seçim yapabilirsiniz. Prensesler gibi ve masal tadında bir düğün planlıyorsanız, modacıların tülleri bolca kullandığı kabarık gelinlik modelleri tam size göre olacaktır.

Düğüne gidecek olan ve abiye elbise arayanlar içinde davetshop.com zengin seçenekler sunmaya devam ediyor. 2014 abiye modelleri içinde en çok göze çarpan modeller uzun elbiseler oluyor.

Derin yırtmaçların kullanıldığı ve aynı zamanda derin sırt ve göğüs dekoltelerinin vitrine çıktığı modellerde üst kısmı taşlarla süslenmiş ve etekleri tüllerden yapılmış abiyeler kadar kısa abiye elbiseler de pek çok genç kız için tercih sebebi olacak. Siyah, bordo, mor gibi renkler dışında son derece pastel renklerden oluşan abiye modelleri sitemizin galerisinden görülebilir.


Comments are closed.