2013 2014 Gelinlik Modelleri

Gelinlik düğününüzde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak en büyük etkendir. Bu sezon gelinlik açısından oldukça parlak bir dönem oldu. Çünkü modacılar geçen sene pek gelinliklerin üzerine düşmemişlerdi.

2013 yılı gelinlik modellerin de geçen senelerde pek de alışık olmadığımız tek omuzlu ve üstünde fırfırlı gelinlikler göze çarpıyor. Kadınların aklını başından alacak bu gelinlikler muhteşem bir şekilde dizayn edilmiş. Bu sezon aşırı derecede kullanılan gül işlemeleri doksanlı yılların gelinlik modellerini hatırlatıyor. Geçen sezon bolca karşılaştığımız kabarık gelinleri bu sezon göremeyeceğiz anlaşılan, daha çok gösterişli ve şık tasarımlar mevcut. Ayrıca tek omuzlu ve sırt dekoltesi gelinlikler bu senenin trendi olacağa beziyor. Aşırı gösterişe kaçmayı seven bayanları için de birçok çeşit var, (dediğimiz gibi bu sene çok gelinlik tasarlandı) yeni duvak motifleri, yoğun taş işlemeli birbirinden güzel gelinlikler siz bayanları beklemekte.

Benim siz bayanlara tavsiyem alacağınız gelinlik fazla gösterişli olmasın bu sürekli ilgiyi sizin üzerinizde tutacağı için aşırı yorulursun, ama aşırı sönük bir model de tercih etmeyin sonuçta siz o düğünün en güzel kadını olmalısınız.


Comments are closed.